ÇAĞRIGRASS ÇİM ÇİT

Eğer hala ÇAĞRIFENCE ile tanışmadıysanız, bize hemen ulaşın...

ÇağrıTEL ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak, dipariş ve destek talepleriniz için bize müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz

+90 444 30 92


ÇAĞRIGRASS ÇİM ÇİT

ÇağrıGrass Çim Çit Ürünleri genellikle tarlalarda, sınır güvenliği için duvarları veya bahçeleri kaplamak adına kullanılan bir üründür. Çim çit kullanım alanları oldukça geniştir. Dekorasyon alanında da sıklıkla kullanılmaktadır. Dekoratif bahçe çiti, peyzaj çiti veya bahçe sondaj çiti olarak da kullanılabilmektedir. Çim çit panelleri;

* Tenis Kortları,Futbol Sahaları, Voleybol Sahaları,
* Bahçeler,Bahçelerin Sınırları, Gizlilik Alanlar
* Dekorasyon Amaçlı, Peyzaj
* Sınır Güvenliği gibi sayısız farklı amaç için kullanılabilir. Yani sizin istediğiniz herhangi bir alana çim çit montajı yapılabilmektedir.

ÇağrıGrass Çim Çit Ürünleri İstanbul, Silivrideki Çim Çit fabrikamızda üretilmektedir. Günüzmüz koşullarındaki sürekli değişen maliyetlere karşı güçlü stok kapasitesi ve üretim teknolojisi ile hizmetinizde olan ÇAĞRI FENCE size özel en iyi fiyat ve avantajları sağlama ilkesini benimsemiştir..

Modern bir çim çit sistemidir. Doğal bir görünüm kazandırmak istediğiniz bahçenize, kafenize, işyerinize,evinize vb. önerimiz dekora çim çit sistemleridir.

İstenilen ölçü ve şekilde montaj yapılabilir.

Uzun süre ARGE çalışmalarımız sonucu ürettiğimiz dekora çim çit sistemleri seçkin müşterilerimizin tercihidir. %100 UV korumalı olan ürünümüz 5 yıl güneş ışınlarına (ultraviyole ışınları) dayanma özelliğine sahiptir. Rulolar halinde üretilen ürünlerimizin rulo uzunluğu 10m’dir. Sistemler istenilen yükseklikte kurulabilir. Sıklık seviyesi yüksek olan dekora çim sistemi portatif olup sökülüp takılabilir yapıdadır. Doğal çim rengindedir ve rengi solmaz özelliktedir. Sıcak daldırma galvaniz tellere UV korumalı PVC uygulanarak üretilmiştir. Tüm yıl boyu, 4 mevsim de de yeşil bir çim görünümü istediğinizde iç ve dış mekanlarda dekoraçim çim çit ürünümüzü kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz alev almaz özellikte olup soğuğa da dayanıklıdır.

grass-fence


grass-fence
grass-wire-fence
çimli-çit

25 yıllık
tecrübe

ÇağrıTEL ÇİT VE ÇAĞRIFENCE markası ile yaklaşık 90 çalışanı ve 2 modern ve son teknolojiye sahip üretim tesisleriyle yılda 5.000.000 m2 aşan panel çit , çim çit ve tel örgü üretim kapasitesine sahiptir.

shape
whatsapp