Tel Çit Sistemleri

Eğer hala ÇAĞRIFENCE ile tanışmadıysanız, bize hemen ulaşın...

ÇağrıTEL ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak, dipariş ve destek talepleriniz için bize müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz

+90 444 30 92

Tel Çit Sistemleri

Korunma ve güvenlik haricinde çevreleme sistemlerinde en çok önem verilen detaylardan bir diğeri de estetik görünüm ve uygulanan çevreleme sisteminin göze hitap etme durumunu sağlayabilmesidir. Burada tel çit çevreleme sistemlerinin yapısı önemlidir. Tel çit sistemleri simetrik yapılardır. Simetrik yapıların göze hitap edebilme ve estetik zevk uyandırabilme konusunda en ufak bir problemi yoktur.

Tel çit çevreleme sistemlerinde bu uygulamayı yaptıracak olan kurum, kuruluş ya da bu bireyin kendi evi için yaptırabileceği bir sistem de olabileceği için bunu yaptırmak isteyen bireyler onlara sunulan seçenekler arasından nasıl bir tasarım istediklerini belirleyebilmektedirler. Bu yüzden estetik konusunda da herhangi bir problem yaşanmamaktadır.

Tel çit çevreleme sistemlerinin başka bir olumlu yanı da kullanımının oldukça kolay olması durumudur. Kolay kullanım konusunda akla gelen ilk detay karşılaşılan herhangi bir probleme kolayca çözüm bulunup bulunamamasıdır. Böyle durumlarda tel çit sistemini yaptırmış olduğunuz yetkili kişilerden yardım isteyebilirsiniz.

Ayrıca tel çitlerin montajı da oldukça kolay olmaktadır. Kullanan kişiye herhangi bir zorluk çıkartmamaktadır. Montajlar, statik boya kullanılarak çeşitli galvanizlerin üzerine yapılmaktadır. Tel çitin bu aşaması bittikten sonra belirlenen alana dikilme aşaması gelmektedir. Dikim aşamasında da aynı şekilde statik boya kullanılmaktadır.

Bunlar haricinde kullanılan bir diğer aksesuar ise plastik klipslerdir. Bu malzemeler kullanılarak yapılan tel çit, istenilen yere montajlanmakta ve müşterinin gönül rahatlığı içerisinde kullanması sağlanmaktadır.

25 yıllık
tecrübe

ÇağrıTEL ÇİT VE ÇAĞRIFENCE markası ile yaklaşık 90 çalışanı ve 2 modern ve son teknolojiye sahip üretim tesisleriyle yılda 5.000.000 m2 aşan panel çit , çim çit ve tel örgü üretim kapasitesine sahiptir.

shape
whatsapp