Tenis Kortu Yapımı

Eğer hala ÇAĞRIFENCE ile tanışmadıysanız, bize hemen ulaşın...

ÇağrıTEL ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak, dipariş ve destek talepleriniz için bize müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz

+90 444 30 92

Tenis Kortu Yapımı

Açık halı saha, çelik kolonları demir tellerle çevrilmiş üstü açık spor kompleksidir. Açık halı saha, genellikle bahar yaz aylarında ve daha az yağış alan bölgelerde tercih edilmektedir.

Açık halı saha yapımı, az sayıda kişilerin oluşturduğu takımların birbiriyle mücadelesi için düşünülmüş sahalardır. Mini halı sahalar adından da anlaşılacağı üzere diğer sahalara göre daha küçük boyutlardadır. Açık halı sahaölçüleri minimum 20mx40m ve maksimum 30mx50m olarak ölçeklendirilmiştir.

Ticari açık halı saha yapımı için genel olarak tercih edilen ölçüler ise 25mx45m ve 30mx50m’dir. Bu ölçülerdeki halı sahalarda genelde 6×6 ve 7×7 kişi rahatça maç yapabilmektedir.

Açık halı saha yapımında lider Çağrı Fence, açık halı saha yapımı ile gençleri hem spora teşvik ediyor hem de şehir hayatının bunaltıcı görüntüsünü yok eden yeşil alanlar yaratıyor.

25 yıllık
tecrübe

ÇağrıTEL ÇİT VE ÇAĞRIFENCE markası ile yaklaşık 90 çalışanı ve 2 modern ve son teknolojiye sahip üretim tesisleriyle yılda 5.000.000 m2 aşan panel çit , çim çit ve tel örgü üretim kapasitesine sahiptir.

shape
whatsapp